fullprogress.com - dziennik treningowy

Trening na masę

Jeżeli interesuje cię Trening na masę to znajdziesz tu sporo artykułów godnych polecenia . Zobacz i poznaj ciekawe wskazówki i porady.
07 st.

Jak przyspieszyć przyrost masy mięśniowej?

Kreatyna - podstawowy suplement na masęEfektownie wyrzeźbione ciało jest marzeniem nie tylko sportowców i zagorzałych kulturystów, ale również zwykłych ludzi chcących zwrócić na siebie uwagę. Nie od dziś wiadomo, że atrakcyjność fizyczna ma fundamentalne znaczenie. Nienaganny wygląd zewnętrzny upraszcza budowanie relacji społecznych, poprawia samopoczucie i poczucie własnej wartości.

22 lp.

Siłownia dla początkujących - ucz się od Arnolda

Edukacja kulturysty - Arnold - książkaNajlepsze ćwiczenia klatki piersiowej i ćwiczenia na mięśnie brzucha może opisać ci kolega na siłowni , instruktor albo możesz poczytać o nich na blogu kulturystycznym. Co powiesz na to jakby wszystko wytłumaczył ci Arnold Schwarzenegger?

14 lp.

Nudzą cie ćwiczenia na mięśnie brzucha? a jak ktoś ci zapłaci za trening?

Pieniądze za trenigCiekawe rozwiązanie dla tych którzy nie mogą się zmotywować do robienia brzucha. Zobacz - może pomóc ci w tym technologia.
11 lp.

Trening na masę dla początkujących - tego nie rób

trening na masę dla początkującychW tym artykule nie ma filozofii - jak chcesz puchnąć po prostu nie rób tych rzeczy.

22 maj

Testosteron i chrom - co mają wspólnego ?

Testosteron i chromTestosteron to prawie najważniejszy hormon dla kulturysty. Powoduje on przyrost masy czyli to co najczęściej chcemy osiągnąć ćwicząc na siłowni. Im większa ilość testosteronu tym lepiej dla nas. Ten blog kulturystyczny porusza tylko tematy naturalnej kulturystyki dlatego zajmiemy się w tym wpisie naturalnym sposobem podniesienia testosteronu.