fullprogress.com - dziennik treningowy

Rewolucja czy ewolucja ?

Wprowadzasz rewolucję w swojej kuchni ? Zmieniasz całkowicie swój plan treningowy albo zaczynasz przygodę na siłowni - a może zaczynasz kolejny raz? . Chcesz odwrócić nagle swoje dotychczasowe życie do góry nogami? Zastanów się , może jest lepszy sposób. Nie załamiesz się na drugi dzień - przeczytaj - może teraz ci się uda.

Chcesz nauczyć się nowych nawyków - najlepszym rozwiązaniem jest ewolucja

Jeżeli chcesz nauczyć się nowych nawyków moim zdaniem a na pewno i wielu ludzi najlepszym rozwiązaniem jest ewolucja. Chodzi o to, że jak już podjąłeś decyzje, że zmieniasz swoje życie i chcesz się stać kulturystą to nie zmieniaj swojego życia nagle o 180 stopni.

Dobre rady - wprowadzaj powoli ale konsekwentnie

Wszystkie "dobre rady " starszego kolegi, instruktora na siłowni, eksperta w internecie wprowadzaj powoli ale konsekwentnie. Weżmy przykładowo rewolucję którą wprowadzasz w swojej kuchni bo wyczytałeś cudowny plan diety w internecie. W uproszczeniu - rano owsianka , 2 posiłek kurczak , następny posiłek kurczak z ryżem , później ryż z kurczaka i do spania białko. Nagle z zwykłego zjadacza chleba stajesz się kulturystą prawie w 100%. Jeżeli zaczynasz przygodę z kulturystyką to w ten sposób możesz szybko się zniechęcić .

Wpis z:10 li. kategoria Początkujący, Średnio-zaawansowany, Psychologia kulturystyki, Filozofia bycia wielkim