fullprogress.com - dziennik treningowy

Ogólnie kulturystyka

13 gru.

Motywacja w kulturystyce tak jak w każdym sporcie

Motywacja w kulturystyceMotywacja jest potrzebna do każdych działań w życiu codziennym. Motywacja jest  potrzebna w każdym sporcie. Motywacja jest też potrzebna w szatni w siłowni jak wychodzisz na zwykły trening.

Panowie dzisiaj jestem zaszczycony żeby was czegoś nauczyć.

Jednak bardziej zaszczycony żeby zabrać was na pole walki

08 li.

Aeroby z Mikiem Tysonem

Mike Tyson - bestia audiobookZwykle na bieżni czy na rowerze w czasie treningu na siłowni słuchamy jakieś muzyki. Mamy swoje ulubione kawałki, które nas nakręcają. W tym wpisie opiszę jednak inne rozwiązanie które może ci się spodoba. - Audiobooki. Opis i recenzja biografii Mika Tysona w czasie ćwiczeń aerobowych.

11 paź.

Książka o kulturystyce lub czasopismo - wymień za darmo

Kulturysta czytający książkęFajne akcje trzeba wspierać, dlatego postanowiłem to opisać. Jakiś czas temu pod patronatem jednego sklepu z odżywkami ruszyła akcja która wspomaga wymianę wiedzy o ćwiczeniach na siłowni, diecie kulturystycznej. Wymiana książek i czasopism jest za darmo także warto się zainteresować.  Zobacz o co chodzi. 

22 lp.

Siłownia dla początkujących - ucz się od Arnolda

Edukacja kulturysty - Arnold - książkaNajlepsze ćwiczenia klatki piersiowej i ćwiczenia na mięśnie brzucha może opisać ci kolega na siłowni , instruktor albo możesz poczytać o nich na blogu kulturystycznym. Co powiesz na to jakby wszystko wytłumaczył ci Arnold Schwarzenegger?

14 lp.

Nudzą cie ćwiczenia na mięśnie brzucha? a jak ktoś ci zapłaci za trening?

Pieniądze za trenigCiekawe rozwiązanie dla tych którzy nie mogą się zmotywować do robienia brzucha. Zobacz - może pomóc ci w tym technologia.