fullprogress.com - dziennik treningowy

Odżywki na masę

Wszystko co związane z Suplementami powiększającymi masę mięśniową. Odżywki na masę często towarzyszą kulturystom przy treningu na masę.
07 st.

Jak przyspieszyć przyrost masy mięśniowej?

Kreatyna - podstawowy suplement na masęEfektownie wyrzeźbione ciało jest marzeniem nie tylko sportowców i zagorzałych kulturystów, ale również zwykłych ludzi chcących zwrócić na siebie uwagę. Nie od dziś wiadomo, że atrakcyjność fizyczna ma fundamentalne znaczenie. Nienaganny wygląd zewnętrzny upraszcza budowanie relacji społecznych, poprawia samopoczucie i poczucie własnej wartości.

15 kw.

Odżywki na masę - Vpx - Syngex - recenzja i opinie

Opakowanie vpx syngexW tym artykule na pierwszym planie odżywka białkowa firmy VPX . Jeżeli jesteście przed zakupem dobrego białka to warto się zapoznać z Syngex. Naprawdę dobry produkt z działu suplementacja.

04 cz.

Tylko taki blog kulturystyczny prezentuje eliksir na zajebisty dzień

strawberies תותיםZe względu na pogodę i na sezon truskawkowy polecam przepis na shake'a. Banalny przepis ale naprawdę poprawia nastawienie do dnia.

03 lt.

Suplementacja dla początkujących kulturystów

suplementy dla początkującychWielu młodych ludzi zaczynających uczęszczać na siłownie - skuszonych opowiadaniami kolegów lub marketingiem producentów suplementów już od pierwszych treningów próbuje różnych produktów. Pamiętaj, że suplementacja to dodatek do podstawowych zasad kulturystyki. Musisz najpierw znać podstawy a dopiero później zastanów czy warto wydawać pieniądze. W tym wpisie nie chciał bym żeby ktoś odczuł, że jestem przeciwnikiem suplementów. Zależy mi jednak na tym, żeby początkujący zrozumieli, że najważniejsze to przestrzeganie podstawowych zasad - a dopiero później sięganie po suplementy. Jeżeli zamierzasz zabrać się za suplementy rozważ to co opisałem >>