fullprogress.com - dziennik treningowy

Książka o kulturystyce lub czasopismo - wymień za darmo

Kulturysta czytający książkęFajne akcje trzeba wspierać, dlatego postanowiłem to opisać. Jakiś czas temu pod patronatem jednego sklepu z odżywkami ruszyła akcja która wspomaga wymianę wiedzy o ćwiczeniach na siłowni, diecie kulturystycznej. Wymiana książek i czasopism jest za darmo także warto się zainteresować.  Zobacz o co chodzi. 

Cała kampania kryje się pod kryptonimem "Zwiększ masę ... książkową!" i polega na wyminie książka za książkę - czasopismo za czasopismo. Nie ma, że coś bierzesz za darmo. Za darmo wymieniasz.

O wszystkim można poczytać na stronce całej akcji na facebooku http://www.facebook.com/strefawymianyksiazek, nie mniej opisze całość w skrócie.

Jakie książki możesz za darmo wymienić ?

W momencie pisania tego artykułu przeważa ilość książek ogólnie o sporcie, na razie mało o samej kulturystyce ale pewnie się to zmieni. Zwłaszcza jak zostanie to wypromowane przez inne takie blogi kulturystyczne ;) .  Na razie większość wiedzy którą możesz wymienić to czasopisma o kulturystyce i np ćwiczeniach na masę.  W każdym razie zdjęcia i krótki opis dostępnych książek i gazet znajdziesz w Galerii wymienionej stronki na facebooku.

Gdzie można wymienić książkę ? 

Możesz to zrobić w siedzibie sklepu link no follow “kulturystyka.sklep.pl”  który znajduje się w Gliwicach . Dokładny adres na sronie na facebooku. Jak podają organizatorzy możesz też to zrobić wysyłkowo. Jeżeli książka jest warta uwagi myślę, że przesłanie paczki się opłaca. Jeżeli masz wymienić jedno czasopismo trochę bez sensu - pewnie na allegro taniej kupisz używane a nie musisz nic nie musisz wysyłać -  koszt wysyłki będzie pokryty.  Wymiana kilku czasopism ma jednak sens. 

Ze względu na to, że ja czasami korzystam z wiedzy z moich książek i czasopism jak piszę jakiś artykuł na tym blogu -  zbieram je - bo może się zawsze przydadzą. Jeżeli ty nie masz już miejsca na półkach i nie wracasz do już przeczytanych książek czy czasopism zachęcam do przesłania do Gliwic - może innym się przydadzą. Każda zalegająca nie potrzebna książka o kulturystyce mozę komuś pomóc w dojściu do celu.

Może  warto też  kupić sobie jakąś książkę o ćwiczeniach na siłowni i cyklicznie się wymieniać . (kliknij gdzie kupisz najtaniej) To też w nawiązaniu do poprzedniego artykułu Siłownia dla początkujących - ucz się od Arnolda Po przeczytaniu przesyłasz do Gliwic i dostajesz nową książkę. Czyli kupujesz książkę za 40 zł wysyłasz za góra 7  zł  (zależnie od cennika Poczty i wagi książki) . czyli masz 2 książki za 47 zł - a każda kolejna znowu za 7 zł.

Opinie

Jestem ciekawy waszego zdania o całej akcji. Fajna ? bez sensu?. Może nie warto oddawać swoich książek ? Wypiszcie też książki które byście nigdy nie zamienili. Jak dla mnie zajebiste jest to, że może się kiedyś trafić książka której nie ma już nakładu a dodruk może być za drogi. Dodajcie swoje komentarze tutaj albo na fanpegu ironday'a na facebooku.

 

Wpis z:11 paź. kategoria Ogólnie kulturystyka, Książki o kulturystyce, Inne