fullprogress.com - dziennik treningowy

Inne

07 maj

Spalanie tkanki tłuszczowej w treningu interwałowym - a może Fit Interval ?

Spalanie tłuszczu na brzuchuJeżeli przygotowujesz się do wyjścia na plażę (a to już tuż tuż) to napwno ten wpis cię zainteresuje. Wpadł mi ostatnio w ręce produkt który wspomaga spalanie tłuszczu. Cena nie jest duża, a może zaoszczędzić ci sporo czasu przy walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

11 mrz.

Dajemy dzieciom siłę !

Dajmy dzieciom siłę

W tym wpisie przygotuj się, że będę Ci wchodził na psychikę i odejdę od tematu kulturystyki . Nie mniej piszę w ważnej sprawie.
 

06 mrz.

Cynamon w diecie kulturysty

Cynamon w diecie kulturystyDodajecie cynamonu do kawy ? Serka, twarogu, a może do innych posiłków? Czemu nie dodajecie cynamonu do odżywki białkowej ? Pewnie dlatego, że nie wiecie dlaczego cynamon daje tak wiele korzyści.  Nie ważne - nie dodawaliście - to teraz zaczniecie. W tym wpisie klika zalet stosowania cynamonu.

08 li.

Aeroby z Mikiem Tysonem

Mike Tyson - bestia audiobookZwykle na bieżni czy na rowerze w czasie treningu na siłowni słuchamy jakieś muzyki. Mamy swoje ulubione kawałki, które nas nakręcają. W tym wpisie opiszę jednak inne rozwiązanie które może ci się spodoba. - Audiobooki. Opis i recenzja biografii Mika Tysona w czasie ćwiczeń aerobowych.

11 paź.

Książka o kulturystyce lub czasopismo - wymień za darmo

Kulturysta czytający książkęFajne akcje trzeba wspierać, dlatego postanowiłem to opisać. Jakiś czas temu pod patronatem jednego sklepu z odżywkami ruszyła akcja która wspomaga wymianę wiedzy o ćwiczeniach na siłowni, diecie kulturystycznej. Wymiana książek i czasopism jest za darmo także warto się zainteresować.  Zobacz o co chodzi.