fullprogress.com - dziennik treningowy

Dieta odchudzająca

13 mrz.

Dieta jaskiniowca - to może być dobra dieta na masę

Dieta jaskiniowca - dieta paleo - dietą na masę ?Dieta jaskiniowca inaczej Dieta paleo. Jak przyznaje doktor Leonard Cordain, twórca diety paleo, "jesteśmy, dosłownie, jaskiniowcami żyjącymi w czasach podróży kosmicznych. Nasze potrzeby dietetyczne są takie same, jak ich. Natura zdeterminowała to, czego potrzebują nasze ciała, tysiące lat przed tym, jak rozwinęła się cywilizacja, zanim ludzie zajęli się rolnictwem i hodowlą zwierząt.” Na czym polega ten oryginalny jadłospis?

30 wrz.

Spalanie tłuszczu a zachowanie mięśni. Cz. 2

Definicja i redukcja tłuszczuNie da się osiągnąć sukcesu w kulturystyce jeżeli mięśnie są zalane tłuszczem. Poza kulturystyką rozumianą jako sport, ważny jeszcze dobry wygląd na plaży czy w życiu codziennym. Poza wielkimi  rozmiarami mięśni dobrze jest mieć chociaż trochę zarysowane kształty muskulatury. Jak już mamy porządne rozmiary mięśni, trzeba by było zabrać się za spalanie tłuszczu i tzw. rzeźbę. Szkoda by było jednak przy przejściu na dietę, która dostarcza mniej kalorii, nie odżywiać mięśni i na zasadzie katabolizmu spalić je. W tym artykule kilka sposobów jak uniknąć nadmiernego spalania tkanki mięśniowej przy spalaniu tkanki tłuszczowej.

24 sie.

Spalanie tłuszczu przy zachowaniu masy mięśni. Cz. 1 - podstawy

Spalanie tłuszczu przy zachowaniu masy mięśniowejSpalanie tłuszczu przy zachowaniu masy mięśniowejJak pierwszy raz zacząłem spalać tłuszcz to pomyślałem - jakie to proste. Zasady jak schudnąć są tak banalne, że naprawdę jestem zdziwiony jak ludzie tyle czasu walczą ze swoją otyłością. Jedynym problemem przy spalania tłuszczu dla takich ludzi są oni sami i to co siedzi im w głowach. Nie mają motywacji, nie chce im się. Nie czytają porad na blogach kulturystycznych ;)  czy nie stosują ich, z myślą “ja wiem lepiej”. W tym artykule poznasz podstawy spalania tkanki tłuszczowej.

02 maj

Płaski brzuch - ABS szybciej - 5 mitów

ABS - ćwiczenia na brzuchDzisiejszy wpis inspirowany filmem od sixpackshortcuts.com. Skrócone najważniejsze myśli przedstawione w filmie .

http://www.youtube.com/user/sixpackshortcuts?v=UutyRrpLRSo

 

22 kw.

Skuteczność odchudzania ujawniona!

McKinney Texas Weight Loss ServiceArtykuł gościnny który przygotował Gerard Głowacki autor bloga kulturystycznego Go Hard or Go Home www.gerardglowacki.com. Stosowałeś wiele diet, ale żadna nie przyniosła zadowalających rezultatów? Sprawdź dlaczego!