fullprogress.com - dziennik treningowy

Dieta na masę

Dieta na masę połączona z treningiem na masę to najważniejszy duet w kulturystyce. W tym dziale porady o tym jak się odżywiać i nabierać suchej masy mięśniowej.
13 mrz.

Dieta jaskiniowca - to może być dobra dieta na masę

Dieta jaskiniowca - dieta paleo - dietą na masę ?Dieta jaskiniowca inaczej Dieta paleo. Jak przyznaje doktor Leonard Cordain, twórca diety paleo, "jesteśmy, dosłownie, jaskiniowcami żyjącymi w czasach podróży kosmicznych. Nasze potrzeby dietetyczne są takie same, jak ich. Natura zdeterminowała to, czego potrzebują nasze ciała, tysiące lat przed tym, jak rozwinęła się cywilizacja, zanim ludzie zajęli się rolnictwem i hodowlą zwierząt.” Na czym polega ten oryginalny jadłospis?

06 mrz.

Cynamon w diecie kulturysty

Cynamon w diecie kulturystyDodajecie cynamonu do kawy ? Serka, twarogu, a może do innych posiłków? Czemu nie dodajecie cynamonu do odżywki białkowej ? Pewnie dlatego, że nie wiecie dlaczego cynamon daje tak wiele korzyści.  Nie ważne - nie dodawaliście - to teraz zaczniecie. W tym wpisie klika zalet stosowania cynamonu.

22 maj

Testosteron i chrom - co mają wspólnego ?

Testosteron i chromTestosteron to prawie najważniejszy hormon dla kulturysty. Powoduje on przyrost masy czyli to co najczęściej chcemy osiągnąć ćwicząc na siłowni. Im większa ilość testosteronu tym lepiej dla nas. Ten blog kulturystyczny porusza tylko tematy naturalnej kulturystyki dlatego zajmiemy się w tym wpisie naturalnym sposobem podniesienia testosteronu. 

03 mrz.

Dieta na masę czy na odchudzanie to nie trudne przepisy

Pinup CookNie szukaj nie wiadomo jakich przepisów na diecie, żeby połączyć składniki w jakiś przystępny posiłek. Naucz się jeść produkty osobno. Przygotowanie sobie 6 posiłków codziennie wymaga czasu dlatego jednym z rozwiązań jest pokochanie produktów gotowanych oddzielnie.

06 lt.

Dieta na masę lub dieta odchudzająca to zbilansowany posiłek

Ryż w diecie kulturystyPrawdziwy posiłek kulturystyczny i zdrowy posiłek to posiłek dobrze zbilansowany pod względem składników odżywczych. Jak ugotować sobie prawidłowy posiłek dowiesz się właśnie w tym artykule.